lip 16 2014 wakacje 2014 16.07.2014
Komentarze: 0

Wakacje mijają świetnie , czas ze znajomymi w pełni wykorzystany , nie licząc paru pechowych sytuacji np. sarna która wleciała pod samochód. 

Dzisiejszy dzień pełen wrażeń , zaczeło się od wczesnej pobudki wyjazd do Tucholi na drugi etap konkursu Eko-słodycz na który załapałam się zupełnie przypadkiem , chcąc załapać lepszą ocenę z Marketingu oddałam Pani przepis na ciasteczka owsiane i wyjaśniłam dlaczego przepis jest ekologiczny :)  zadzwonili do mnie kiedy mam się wstawić ze swoimi ciastkami , dziś musiałam je przynieść , żeby ktoś je ocenił , ale wyróżnienie i słuchawki są !

Tucholę odwiedziłam z dziewczynami Pauliną i Martyną , potem wypad na pysznego kebaba , którym zapchałam się na pół dnia . Z dziewczynami odwiedziłam kumpelę z klas Basię , której dawno nie widziałam . Zrobiła nam kawke , mówiła , że wcześniej już zparzyła 10 kaw , bo u niej jakaś "rotacja chłopów", nieźle się z tego uśmiałam . Opowiadałyśmy sobie " historie z życia " ;)

Po powrocie do domku , w którym byłam jakąś godzinkę , potem  wpadła Ewka z którą chciałyśmy wybrać się na plażę , a przejazdem w Sępólnie zgarnełyśmy Agę. 

Było świetnie woda cieplutka , przepłynełyśmy się do mostka wokół którego woda nie zadziwiała czystością... Po godzinie pojechałyśmy na następną plażę , przed którą też czekało parę przygód .

Szukanie portwela Ewy :P Nad wodą dostaliśmy materac do popływania był świetny tylko właścieniel starszy gostek którego imienia nie pamiętam chyba Tomek... to mało ważne , proponował nam ognisko , chciał zagadać bo chyba szukał dziewczyny dla swojego syna który ledwo wyszedł z podstawówki . Łatwo go spławiłyśmy , ale to tylko dzięki Ewie , która wszytskich zaskoczyła , a czym to już zostawię dla siebie . ; D 

Dzień bardzo udany, spędziłam czas z wszystkimi dziewczynami z którymi się trzymam ! 

Uwielbiam Lato :)

lekkkozyc : :
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz